Мембрани для насосів FOODBOXER

Мембрани є елементом, найбільшою мірою підданим зносу, що випробовує тиск під час всмоктування і подачі реагенту, під час цих процесів мембрани повинні протистояти потужному хімічному впливу і високих температур. Внаслідок цього правильна оцінка і вибір мембрани мають першочергове значення для довговічності її служби, оптимізації інвестиційних рішень та експлуатаційних витрат.

Завдяки сучасній постановці справи в області проектно-конструкторських робіт, самостійно проводить тестів на випробування меж міцності та глибокого аналізу результатів, компанія DEBEM розробила нове покоління довговічних мембран «LONG LIFE», чия форма і розмір забезпечують найбільшу робочу поверхню і покращене перерозподіл навантаження, що зводить тиск на конструкцію і знос до мінімуму.

Гумові мембраниГумові мембрани

Мембрани виготовлені із гумових компонентів зі спеціальними добавками, які покращують хімічні властивості, а також механічні характеристики гнучкості й міцності. Зі зворотного боку мембран розташована нейлонової тканина, яка покращує розподіл навантажень:

NBR: недорога і особливо підходить для перекачки рідин з вмістом нафти і масел;
EPDM: хороша кислостійка, висока стійкість до лужних рідин, а також гарна гнучкість навіть в умовах низьких температур.


Термопластичні мембраниТермопластичні мембрани

Дані мембрани зроблені з термопластичних полімерів, які забезпечують високу стійкість до навантажень і їх оптимальний розподіл:

HYTREL (Термопластичний еластомер): хороша стійкість; використовується для роботи з харчовими рідинами.
SANTOPRENE: відмінна кислотостійкість і висока стійкість до лужних рідин, висока міцність на вигин і хороша стійкість до зношування.


Мембрани з PTFE (Тефлон)Мембрани з PTFE (Тефлон)

PTFE відомий своєю відмінною стійкістю до високих температур, хімічних речовин і корозійних рідин. Мембрани з PTFE компанії DEBEM піддаються подвійній термічній обробці, з тим, щоб збільшити їх еластичність і термін служби. Для перевірки робочих характеристик кожна партія мембран проходить тестування на міцність. Цей вид мембран можна поєднувати з вищерозглянутими видами для підвищення стійкості до хімічних речовин і високих температур. Мембрани виготовлені із гумових компонентів зі спеціальними добавками, які покращують хімічні властивості, а також механічні характеристики гнучкості й міцності. Зі зворотного боку мембран розташована нейлонової тканина, яка покращує розподіл навантажень.