Мішалки і міксери

Мішалки і міксери DEBEM

Промислові міксери, мішалки для перемішування рідин.


Модельний ряд міксерів

 » Серія E - EH

Міксери E-EH

Мішалки з PP (поліпропілену) і PVDF (поливинилденфторида), без опори, використовуються для перемішування кислот, і кріпляться за допомогою затиску безпосередньо на резервуар. Герметичність мішалки в верхній частині забезпечується нерухомою керамічної частиною, з'єднаної з V-подібною манжетою, і кільцевим ущільненням в зоні суцільного пропелера. Серія E довжиною 600-800 мм може застосовуватися для циліндричних бочок на макс. 400 л; серія E довжиною 1000-1200 мм - для циліндричних бочок на макс. 3000 л.
 детальніше »

 » Серія F

Міксери F

Нерухома мішалка з внутрішньої опорою і затискачем для кріплення на відкритих і напівзакритих ємностях. Мішалка, придатна для застосування в сфері водоочистки, зрошення тощо, спроектована для змішування продуктів з максимальною в'язкістю, що не перевищує 1.500 cps. Застосовується для циліндричних бочок на макс. 1000 л.
детальніше » 

 » Серія H

Міксери H

Нерухома мішалка з внутрішньої опорою і затискачем для кріплення на відкритих і напівзакритих ємностях. Мішалка, придатна для застосування в сфері водоочистки, зрошення тощо, спроектована для змішування продуктів з максимальною в'язкістю, що не перевищує 1.500 cps. Застосовується для циліндричних бочок на макс. 3000 л.
  детальніше » 

 » Серія J

Міксери J Нерухома мішалка з внутрішньої опорою і затискачем для кріплення на відкритих і напівзакритих ємностях. Мішалка, придатна для застосування в сфері водоочистки, зрошення тощо, спроектована для змішування продуктів з максимальною в'язкістю, що не перевищує 1.500 cps. Застосовується для циліндричних бочок на макс. 5000 л.
детальніше » 

 » Серія FR з редуктором

Міксери FR

Нерухома мешалка без опори, оснащена двох-або триступінчатим редуктором для виконання оборотів на зниженою швидкості, призначена для перемішування рідин в дуже повільному режимі з метою протидії утворення піни. Використовується для бочок дуже малих розмірів.
детальніше » 

 » Серія RV без опори

Міксери FV Низькошвидкісний міксер з корончатой шестернею і черв'ячною передачею. Сталь марки AISI 316, Рукоятка забезпечена внутрішнім штирем, що проходить у внутрішню порожнину змішувача. З фланцем для використання у відкритій або напівзакритої ємності. Розроблено для процесів гомогенізації і флоккуляції.
детальніше » 

 » Серія RV з опорою

Міксери FV

Низькошвидкісний міксер з корончатой шестернею і черв'ячною передачею. Сталь марки AISI 316, Рукоятка забезпечена внутрішнім штирем, що проходить у внутрішню порожнину змішувача. З фланцем для використання у відкритій або напівзакритої ємності. Розроблено для процесів гомогенізації і флоккуляції.
детальніше »